Daçiq i këndon Putinit, shikojeni reagimin e presidentit rus – Lajmi.net
Daçiq i këndon Putinit, shikojeni reagimin e presidentit rus
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 18:16, 18 January 2019
Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq ka kënduar për presidentin rus, Vladimir Putin në darkën solemne në Pallatin e Serbisë.

Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq e ka mbajtur premtimin dhe këndoi “Kaljinkun” gjatë darkës solemne në pritje të presidentit rus, Vladimir Putin në Pallatin e Serbisë.

Mediat serbe kanë publikuar pamjet ku Daçiq shfaqet si këngëtar para Putinit dhe mysafirëve të tjerë nga delegacioni rus, përcjell lajmi.net.

Putin qëndroi të enjten për vizitë në Beograd ku u prit nga një numër i madh i qytetarëve serbë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO