D.u.d.A sjell këngën e re, përmend Getin dhe Unikkatilin (AUDIO)

Reperi i njohur D.u.d.A ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Shoki nuk ulet”, e në këtë këngë ai përmend edhe dy reperët e njohur Getoar Selimin dhe Viktor Palokaj

ShowBiz

26/04/2015 14:40

D.u.d.A vjen me këngën e re të titulluar “Shoki nuk ulet“, këngë kjo e punuar nga Overlord. Vlen të përmendet që reperi në këtë këngë përmend edhe Getoar Selimi (Ghetto Geasy) dhe Viktor Palokaj (Unikkatili).

E disa nga vargjet që ai përmend dy reperët tingëllojnë kështu “E unë nuk jam si Geti, nuk këqyri veç për veti… As nuk jam si Katili shoq, unë në Zot besoj“, lajmi.net

YouTube player