Çudit Mikela: Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet tek dhoma e zhveshjes

20:20 | 25 Nentor 2021

Vajzat kanë diskutuar sot në “Përputhen.”

Ana është akuzuar nga djemtë se mos ndoshta i pëlqejnë vajzat, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, ajo ka reaguar e cila tha se veprimet e saj janë për arsye se ajo i respekton.

Ndryshe, Mikela e ka akuzuar se ajo i ka kapur gjoksin dhe vithet tek dhoma e zhveshjes./Lajmi.net/