Cristiano Ronaldo në shtrat me tri bjonde (FOTO)

Cristiano Ronaldo ka bërë të ditur se u zgjua në mëngjesin e finales së “Euro 2016” në shtrat me tri bjonde.

Sport

23/11/2016 14:58

Cristiano Ronaldo ka bërë të ditur se sa pak ndihej nën presion para finales në “Euro 2016”, duke deklaruar se u zgjua në mëngjesin e ndeshjes me tri bjonde në shtrat.

31-vjeçari pësoi një lëndim në pjesën e parë të finales kundër Francës, por bashkëlojtarët e tij triumfuan në fund me rezultat 1:0.

Dhe, ai ka theksuar se asgjë nuk ndikon që ai ta humb menalitetin. “Kur jam zgjuar në ditën e finales isha me tri bjonde në shtrat”, deklaroi ai për “France Football”, përcjell “Lajmi.net”.

“Seriozisht, jam zgjuar i vetëdijshëm se ishte një ditë speciale, se do të luaj në finalen e Evropianit në Francë kundër Francës, por prapë kam fjetur tetë orë”, theksoi ai.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.