Cristiano Ronaldo ka një lajm të keq për Ajaxin – Lajmi.net
Cristiano Ronaldo ka një lajm të keq për Ajaxin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 14:26, 15 March 2019
Cristiano Ronaldo ka një bilanc fantastik të golave në ballafaqime me Ajaxin në Ligën e Kampionëve.

Cristiano Ronaldo do të paraqesë rrezikun kryesor për Ajaxin në duelin e tyre me Juventusin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Sulmuesi portugez po ashtu ka bilanc të shkëlqyeshëm në duelet me holandezët në kuadër të Ligës së Kampionëve, përcjell lajmi.net.

Ronaldo ka shënuar 7 gola kundër Ajaxit.

Ai ka realizuar më shumë vetëm ndaj Bayern Munichut (9) dhe ekipit të tanishëm Juventus (10). /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO