Cristiano Ronaldo, “histori” të re me modelen portugeze

Rita Pereira vjen me disa foto tjera të nxehta nga plazhi.

Sport

07/06/2016 14:31

Modelja portugeze i ka shfaqur linjat trupore, duke i lënë fansat e saj pa fjalë.

Duke qenë nga vendi iberik, ajo është një tifoze e zjarrtë e yllit Cristiano Ronaldo, përcjellë “Lajmi.net”.

Duket që portugezi duhet t’i harrojë festat e shfrenuara me vajza në Ibiza, pasi që në vendlindjen e tij po e pret një top-femër.

C_29_fotogallery_1014259__ImageGallery__imageGalleryItem_0_image C_29_fotogallery_1014259__ImageGallery__imageGalleryItem_4_image C_29_fotogallery_1014259__ImageGallery__imageGalleryItem_5_image C_29_fotogallery_1014259__ImageGallery__imageGalleryItem_8_image

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.