Cricket ka gati ‘EP’-n ‘Nostalgjia’

Producenti ka njoftuar se do lansoj nga një këngë për çdo javë.

ShowBiz

06/06/2020 23:12

Cricket konsiderohet si një nga producentët më të mirë në trojet shqiptare, hite të shumta mbajnë nënshkrimin e tij, shkruan lajmi.net.

Producenti ka bërë të ditur se gjatë qëndrimit në karantinë ka punuar shumë në këngë të reja, dhe ka finalizuar një ‘EP’ të cilin e ka titulluar ‘Nostalgjia’.

Donati me anë të një postimi të bërë në Instagram, thotë se shumë shpejt do filloj publikimin e këngëve, dhe çdo javë do e lëshoj nga një. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBGluVBlQS8/