Coutinho: Nuk e di nëse do të qëndroj te Barcelona

23:55 | 19 Qershor 2019

Philippe Coutinho ka lënë të kuptohet se e ardhmja e tij nuk është në Barcelona.

Ylli brazilian i transferuar te Barcelona në afatin kalimtar të janarit 2018, po shqyrton mundësinë e largimit.

Coutinho që gjendet me Kombëtaren e Brazilit në Kupën e Amerikës, ka thënë se nuk e di nëse do të vazhdojë të mbetet lojtar i Barcelonës.

““Nuk e di nëse do të vazhdoj me Barcelonën”, tha Coutinho për media.

“Askush nuk e di të ardhmen dhe momentalisht jam i përqendruar në lojën me ekipin tim kombëtar (në Kupën e Amerikës)”, shtoi ai./Lajmi.net/