Coutinho gëzon që në start tifozët e Barcelonës

8:19 | 8 Janar 2018

”Unë shpresoj që të shihemi me njëri-tjetrin të martën. Visca Barça”.

Philippe Coutinho është shumë i lumtur që u transferua te Barca.

Ai pret shumë nën fanellën blaugrana, përcjellë “Lajmi.net”.

”Tifozë të Barçës, unë jam këtu tani. Është një ëndërr e bërë realitet”, deklaroi Cou.

”Unë shpresoj që të shihemi me njëri-tjetrin të martën. Visca Barça”.

”Jam shumë i lumtur këtu. Unv gjithnjë e kam thënë se është ëndërr për mua dhe me familjen time jemi të lumtur”, shtoi ai. /Lajmi.net/