Costa trullos PSG-n dhe kërkon penallti (Video)

Sulmuesi i Chelseas, Diego Costa dribloi disa futbollistë të Paris Saint-Germain dhe kërkoi penallti, pas rrëzimit brenda zonës. A pati të drejtë?

Sport

11/03/2015 21:34

Sulmuesi i Chelseas, Diego Costa i trullosi disa futbollistë të Paris Saint-Germain, gjatë një depërtimi drejt portës kundërshtare.

Por, ai u rrëzua nga sulmuesi Edinson Cavani. A ishte penallti?

https://vine.co/v/O9h29h3VA52