Conte nuk e dëshiron futbollistin e Realit (FOTO)

Antonio Conte nuk është i interesuar për transferimin e mesfushorit të Real Madridit, James Rodriguez në Chelsea.

Merkato

22/12/2016 10:57

James Rodriguez nuk do të transferohet në Chelsea.

Antonio Conte nuk është i interesuar për transferimin e mesfushorit të Real Madridit, shkruajnë mediat spanjolle.

James pritet të largohet nga Los Blancos pas përfundimit të këtij sezoni.

Por, e ardhmja e tij nuk do të jetë në Chelsea, përcjell “lajmi.net”.

James kërkohet edhe nga PSG, Inter e Juventus. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.