Coentrao e Arbeloa do të largohen nga Reali

Fabio Coentrao dhe Alvaro Arbeloa besohet se kanë përfunduar aventurën e tyre me Real Madridin.

Sport

05/08/2015 17:22

Los Blancos nuk llogaritë në shërbimet e tyre dhe që të dy pritet të gjejnë skuadër të re për edicionin e ri.

Për portugezin interesim ka shprehur skuadra e Romës që nuk arriti transferimin e Adrianos nga Barcelona.

Derisa sipas mediave spanjolle Alvaro Arbeloa mund të transferohet në MLS.