CNN: Dua Lipa kaloi natën me këtë futbollist të Real Madridit

12:55 | 29 Maj 2018

“CNN” turk ka publikuar lajmin se ajo ka kaluar natën së bashku me mesfushorin e Real Madridit, Marco Asensio.

Dua Lipa këndoi para finales së Ligës së Kampionëve mes Real Madridit dhe Liverpoolit.

Por, “CNN” turk ka publikuar lajmin se ajo ka kaluar natën së bashku me mesfushorin e Real Madridit, Marco Asensio.

Mediumi turk pohon se pas finales, të cilën Asensio ishte mjaft fatlum ta fitonte, Dua dhe spanjoll e kaluan natën bashkë.

“Dua Lipa dhe 22-vjeçari i Real Madridit, Marco Asensio, e kaluan natën bashkë në Kiev pas përfundimit të ndeshjes”, pohon CNN turk.

Deri më tani nuk janë publikuar fotografi ose dëshmi të mundshme për konfirmimin e lajmit. /Lajmi.net/