Çmimi marramendës i çizmeve të Dua Lipës

Dua Lipa është një ndër vajzat shqiptare që ka arritur famë në botë.

ShowBiz

09/04/2018 11:40

Ajo po ecën suksesshëm në tregun muzikor dhe është çdo herë e pranishme me koncerte në vende të ndryshme të botës, shkruan lajmi.net.

Dua njihet edhe për stilin e saj të veçantë që bart në çdo paraqitje publike, ndërsa shpenzon goxha shumë në veshje.

Në faqen “whattheywearin” është publikuar çmimi i çizemeve pink të gjata që kishte mbathur ditë më parë Dua Lipa.

Çizmet e markës “Satin” kushtojnë plot 3.059 euro, ndërsa këngëtarja i kishte kombinuar me një fustan pink që kap shifrën 759 euro. /Lajmi.net/