Çmimi i lartë i qafores së Nora Istrefit

Nora Istrefi shpenzon shumë në veshje.

ShowBiz

09/06/2020 18:40

Nora Istrefi është një prej emrave më të njohur të estradës, e cila shpenzon shumë për veshje, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi publikoi imazhe nga seti i fundit, ku shfaqet e veshur me një palë xhinse dhe ‘bodysuit’.

Por, ajo që merrte gjithë vëmendjen në këto imazhe ishte qaforja e Norës, e cila kushtonte shumë. Sipas ‘What they wearin’, çmimi i qafores së brendit “Alessandra Rich” është 675 euro.

Sandalet e markës “Christian Louboutin” kushtojnë 945 euro, kurse ‘bodysuiti’ i “Wolford” kushton 155 euro.

Për ndryshe, fansat e Norës presin me padurim që këngëtarja të kthehet me këngë të re. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBMEaiMA44u/