Club Brugge 1:1 Lazio, kjo është nota e Muriqit

Club Brugge dhe Lazio kanë ndarë pikët duke barazuar 1:1 në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve.

Sport

28/10/2020 23:48

Në këtë ndeshje për 35 minuta u paraqit edhe Vedat Muriqi, por nuk arriti të gjente golin.

Muriqi është vlerësuar me notë 6.7 nga ‘SofaScore’, shkruan lajmi.net.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/