Çka ka ndodhur me gjoksin e BabyGee-së?! Kaq gjigant nuk e ka pasur – Lajmi.net
Çka ka ndodhur me gjoksin e BabyGee-së?! Kaq gjigant nuk e ka pasur
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:10, 16 April 2018
Këngëtarja BabyGee ka befasuar me postimin e fundit.

Në imazhin që hodhi në Instastory ka zbuluar gjoksin më shumë se që e kemi parë ndonjëherë t’a ketë bërë, shkruan lajmi.net

Mirëpo në sy ka rënë edhe se ai duket akoma më seksi se që dikur kemi pasur rastin t’ia shohim nëpër postime.

Nuk dihet nëse ka bërë ndonjë intervenim apo fustani i ngjushtë ka bërë që BabyGee të provokoj ‘keq’ fansat./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO