Çka bisedoi Naim Murseli me pronarin e marketit afër vendit të krimit, pak pas aktit – mësohen detaje të reja

Vrasja e Liridona Ademajt, rast për të cilin njëri prej të dyshuarve është bashkëshorti Naim Murseli, vazhdon të mbetet enigmatik. Ndonëse organet e drejtësisë po punojnë për ta gjetur autorin dhe kuptuar motivet, shumë verzione deri më tani, gjithsesi të pakonfirmuara, kanë dalë në publik. Por çka ndodhi ditën e krimit? Murseli së bashku me…

Lajme

05/12/2023 20:45

Vrasja e Liridona Ademajt, rast për të cilin njëri prej të dyshuarve është bashkëshorti Naim Murseli, vazhdon të mbetet enigmatik.

Ndonëse organet e drejtësisë po punojnë për ta gjetur autorin dhe kuptuar motivet, shumë verzione deri më tani, gjithsesi të pakonfirmuara, kanë dalë në publik.

Por çka ndodhi ditën e krimit?

Murseli së bashku me familjen e tij ishin ndalur për të blerë gjësende në një market rrugës për në shtëpinë e tyre në lagjen luksoze në Bërnicë.

Me të ndodhur vrasja, Murseli ishte kthyer në market dhe kishte kërkuar ndihmë nga pronari i saj.

Lajmi.net mëson se çka biseduan mes tyre Murseli dhe pronari i marketit. Ndiqeni videon më poshtë.