City, derdhë milionat për Iscon

Lajmet për një transferim të Iscos te Manchester Cityt janë duke u ritur çdo ditë e më shumë, me skuadrën angleze e cila është duke inistuar me të madhe për të transferuar lojtarin spanjoll.

Sport

03/03/2015 20:28

E përditshmja angleze, Express, raporton se Manchester City nuk e ka ndërmend të dorëzohet për shërbimet e lojtarit spanjoll, Isco.

Pellegrini do ta shesë Nasrin dhe do të shtojë një numër mjaft të madh të parave, vetëm për ta sjellur në angli sensacionin spanjoll.

Përndryshe, Isco është njëri nga lojtarët kryesor të Real Madridit, i cili kohëve të fundit është duke treguar një formë të madhe me skuadrën nga Santiago Bernabeu.