City – Arsenal, ky transferim mund të ndodh në janar (FOTO)

Alex Oxlade-Chamberlain mund të jetë lojtari i radhës që lë Arsenalin për t’iu bashkuar Manchester Cityn.

Sport

17/12/2016 23:49

‘The Sun’ shkruan se Manchester City po planifikon t’i bëjë Arsenalit një ofertë prej 25 milionë funteve për Chamberlain.

Viteve të fundit Manchester City ka transferuar disa lojtarë nga Arsenali, saqë Wenger në konferencën e fundit për shtyp deklaroi se i kanë klientë të rregullt.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.