City – Arsenal, a e keni parë këtë gjest fantastik? (FOTO)

Manchester City po zhvillon derbin me Arsenalin në ‘Etihad Stadium’.

Sport

18/12/2016 17:30

Lojtarët e Manchester Cityt kanë bërë një gjest fantastik në prag të fillimit të ndeshjes.

Ata kanë dalë në fushë me fanellën e veshur të Gundoganit.

Gundogani ka pësuar një lëndim të rëndë dhe do të mungojë gjatë gjithë sezonit .

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.