Çiljeta Xhilaga vendos sërish mbulesën, kjo është arsyeja

21:32 | 22 Maj 2019

Çiljeta Xhilaga është shfaqur sërish me mbulesë.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga e ka dëshmuar edhe njëherë se është një besimtare e devotshme, shkruan lajmi.net.

Ajo gjatë Ramazanit nuk po provokon me postimet madje po e shohim shpesh duke u veshur me rroba të mbyllura dhe mbulesë në kokë.

Para pak minutash në llogarinë e saj në Instagram e ka bërë një postim ku shihet duke realizuar foto e mbuluar dhe ka treguar se këtë muaj po e shfrytëzon për t’u lutur./Lajmi.net/