Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Çiljeta tregon datën e publikimit të këngës së re, është bashkëpunim

23:05 | 30 Qershor 2020

Çiljeta Xhilaga po vjen me këngë të re.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljeta Xhilaga së shpejti do ta publikoj projektin e saj më të ri muzikor i cili është bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Kënga do të titullohet “Mke harru” dhe i është realizuar edhe videoklipi. Të premtën më 3 korrik ky projekt do të lansohet në Youtube ndërsa është në bashkëpunim me vajzën e quajtur Marsi.

“Këtë të premte kënga e re, videoklip i ri, më 3 korrik në ora 17:00”, shkruan Çiljeta në postimin e saj në Instagram./Lajmi.net/