Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Çiljeta herë ka nxehtë e herë ftohtë (FOTO)

10:29 | 30 Tetor 2015

Çiljeta ka bërë një fotosesion të ri, ku shfaqet seksi si gjithnjë.

Këngtarja Çiljeta Xhilaga vjen me një fotosesion me të cilin ‘është përgatitur’ për dimrin.

Megjithatë, Çiljeta duket se nuk e ka aq ftohtë përderisa në njërën nga pozat shfaqet vetëm në të brendshme e në tjetrën me veshje të leshtë, transmeton lajmi.net.

Madje, në disa poza shohim Çilin pa grim dhe pa ndonjë efekt të shtuar në fytyrën e saj, ku tregon se edhe natyrale mbetet fantastike./Lajmi.net

Foto by @juxhinkurti ?

A photo posted by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Brrrrrr cold ? foto @juxhinkurti make up and hair by my Mami Linda @justciljeta

A photo posted by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Her face is killing me ? @ciljetaxhilaga #juxhinkurti #photography

A photo posted by Juxhin Kurti (@juxhinkurti) on

Another 1 by @juxhinkurti no make no filter ?

A photo posted by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on