Çiljeta fillon ditën me një puthje të ëmbël (Foto)

Çiljeta ka postuar një fotografi të bukur me djalin e saj.

ShowBiz

06/10/2015 13:57

Tashmë dihet lidhja e Çiljetës me birin e saj dhe ajo vazhdimisht poston fotografi të tij duke shprehur se sa e lumtur është që e ka në këtë jetë.

Së fundmi Çiljeta ka postuar një foto vërtetë të bukur, ku shihet duke puthur djalin e saj ndërsa ka shrkuar se kjo është një mënyrë perfekte për të filluar ditën./Lajmi.net
https://instagram.com/p/8ffdz1OQH8/?taken-by=ciljetaxhilaga