Cili reper mund të jetë ky në foto? – Lajmi.net
Cili reper mund të jetë ky në foto?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:41, 31 January 2019
Është njëri nga reperët më të pëlqyer shqiptar.

Fjala është për reperin e njohur, Lyrical Son i cili i ka hyrë arkivave dhe solli disa imazhe kur ka qenë i vogël, shkruan lajmi.net.

Festimi në llogarinë e tij, InstaStory, ka bërë bashkë katër foto të ndryshme në të cilat shfaqet tejet simpatik.

Nuk ka dyshim se Arifi ka bërë një ndryshim drastik në pamje por duket që ka nostalgji për kohën kur ishte fëmijë.

Tani, lirshëm mund të thuhet se është një nga reperët më të suksesshëm që ka estrada jonë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO