Cili futbollist e ka bërë këtë tatuazh qesharak? (FOTO)

Mbrojtësi serb, Uros Vitas, e ka postuar një fotografi në Instagram duke e shfaqur tatuazhin e ri. Por, ai është bërë cak i talljeve në rrjetet sociale.

Sport

01/03/2017 09:30

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6