Cilat të mbrendshme i shkojnë më shumë Adriana Limës? (Foto)

Adriana Lima është padyshim femra më hot që ka pasur ndonjëherë 'Victoria Secret'.

ShowBiz

05/02/2016 11:06

Ajo njihet për linja perfekte trupore, dhe ka një fytyrë engjëllore, shkruan lajmi.net.

Shumë shpesh e kemi parë duke pozuar me të mbrenshme, mirëpo se cila ngjyrë mund ti shkojë asaj përshtat mund ta shihni në këto foto./lajmi.net.