Të Infektuar: 103.480

Të Shëruar: 90.328

Të Vdekur: 2.118

Cilat janë skuadrat me më së shumti lëndime në Premierligë për momentin?!

18:38 | 2 Mars 2021

SkySports ka publikuar një listë ku shihen klubet më të ‘dëmtuara’ si pasojë e lëndimeve në Ligën Angleze.

Të gjithë klubet e Premierligës kanë mungesë të lojtarëve për momentin, derisa listës i prinë Crystal Palace me nëntë sosh, përcjell lajmi.net.

Leicester gjithashtu ka nëntë lojtarë të lënduar momentalisht, e ndjekur nga Liverpool me tetë dhe Leeds me shtatë.

Arsenal, Manchester City dhe Tottenham kanë nga një lojtarë të lënduar.

Më poshtë mund të shihni edhe listën e plotë:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sky Sports (@skysports)

/Lajmi.net/