Cila është nëna?!

Kaylan Mahomes shpërndau një foto në rrjetet sociale me motrën e saj binjake, Kyla dhe me nënën e tyre.

Fun

05/02/2016 10:06

Ajo shkroi “Mami, binjakja dhe unë”, transmeton lajmi.net

Por për shkak të konturës së tyre dhe dukjes shumë të re, duket sikur një treshe binjake. Gjithashtu nëpër rrjetet sociale është shtuar kureshtja se cila prej tyre është nëna.

Që nga postimi i kësaj fotoje, ajo ka marrë më shumë se 29,000 pëlqime. Pas kësaj vajza ka parë që ka ngjallur bujë dhe interesim nëpër media, kështu që hapi një faqe në instragram, dhe filloi të postojë më shumë foto me nënën dhe binjaken. Por pyetja e vetme vazhdon të jetë cila prej tyre është nëna? /Lajmi.net