Cikalleshi shkëlqen për Basaksehirin, shënon dy supergola (VIDEO)

Sokol CIkalleshi i ka realizuar dy gola në barazimin 3:3 të Istanbul Basaksehir me Bursasporin. Sulmuesi shqipar realizoi në minutat 50 dhe 75.