Çifti Selimi shfaqen me plot stil nga Kalifornia – Lajmi.net
Çifti Selimi shfaqen me plot stil nga Kalifornia
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:59, 11 January 2019
Çifti i njohur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, kanë vendosur që në ditët e para të janarit t’i japin një pushim njëri-tjetrit.

Ata kanë shkuar në Las Vegas të Nevadas, për të shijuar disa ditë të mira larg rutinës së përditshme, shkruan lajmi.net.

E nga atje, nuk mungojnë as imazhet e dyshes të cilët çdo ditë vijnë me poza të reja atraktive dhe mjaft në formë.

Se janë një nga çiftet më me stil të estradës këtë e kanë dëshmuar edhe në bazë të mënyrës se si vishen.

“CaliforniaLove”, ka shkruar Vjollca.

Marina dhe Geti u përfolën se do bëhen prindër por kjo gjë nuk është konfirmuar nga dyshja në fjalë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

#californiaLove ❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO