Çifti Romeo dhe Heidi nuk i rezistojnë dot njëri-tjetrit, puthen në pishinë

Heidi dhe Romeo janë një nga çiftet e krijuara brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania 3. Ata shpesh herë kanë pasur momente të bukura bashkë, shkruan lajmi.net. Kësaj radhe ata, kanë kaluar momente intime në pishinë. Çifti janë përqafuar dhe puthur në pishinë. Përveç, Hedit dhe Romeos, çiftet e tjera janë Meritoni dhe Ilnisa,…

ShowBiz

21/02/2024 13:04

Heidi dhe Romeo janë një nga çiftet e krijuara brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania 3.

Ata shpesh herë kanë pasur momente të bukura bashkë, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe ata, kanë kaluar momente intime në pishinë.

Çifti janë përqafuar dhe puthur në pishinë.

Përveç, Hedit dhe Romeos, çiftet e tjera janë Meritoni dhe Ilnisa, dhe Sara me Bardhin./Lajmi.net/