Çifti Mahnitës

Kim Kardashian ka bërë paraqitjen e saj të parë më të dashurin Kanye West, në Fashion Week të Givenchy në Paris. Çifti dukej për bukuri.

ShowBiz

30/09/2013 11:38

Pas qëndrimit larg nga qendra e vëmendjes që nga lindja e vajzës së saj katër muaj më parë, Kim Kardashian është kthyer më në fund në veten e saj joshëse duke bërë paraqitjen në Fashion Week në Paris, gjatë shfaqjes së Givenchy, të dielën në mbrëmje.

Ajo ishte e veshur më një fustan të zi transparent në gjoks dhe sandale shumë të larta, duke e bërë atë të duket mahnitëse.

Kim, 32, ishte në shoqëri më të dashurin e saj, ku edhe ai ishte veshur me ngjyrë të zezë, që të jetë në kombinim më të dashurën e tij.

Patjetër që ishin ne rend të parë gjatë shfaqjes së koleksionit të Givenchys dhe dukeshin që po kënaqen tej mase.