Çifti i njohur turk nisin pushimet në Afrikë

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen janë ndër çiftet më të përfolura në shoubizin turk.

ShowBiz

30/04/2018 15:59

Dy aktorët kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë vitin që kemi lënë pas, shkruan lajmi.net.

Ata kanë qenë shumë herë cak i thashethemeve për ndarje, por ata vazhdojnë jenë bashkë dhe të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Së fundi, përmes rrjeteve sociale çifti kanë treguar se kanë udhëtuar për pushimet e hershme pranverore në Afrikën e Jugut.

Ani pse nuk publikojnë imazhe së bashku, përmes tyre kuptojmë që janë në të njëjtin vend, por dëshirojnë të qëndrojnë larg vëmendjes së medieve. /Lajmi.net/

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

#capetown ♥️

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on