Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Çifti i famshëm festojnë ditëlindjen në vendin ku ranë në dashuri (Foto)

8:40 | 26 Tetor 2016

Aktorja e famshme Blake Lively të mërkurën ka publikuar në instagram një fotografi bashkë me burrin e saj Ryan Reynolds, duke festuar ditëlindjen e 40-të të tij.

Livley e cila është 29 vjeçare, shihet në fotografi me krahët rreth bashkëshortit të saj derisa ata po festonin në një restorant privat në New York.

“O Ya është vendi ku u njohëm. Faleminderit për ushqimin e mrekullueshëm dhe kujtimet e bukura”, ka shkruar Livley në Instagram.

Çifti janë të martuar në shtator të vitit 2012 në Karolinën Jugore. Ata kanë dy fëmijë bashkë, dhe i fundit sapo ka ardhur në jetë.

Restaurant love: Blake Lively took to Instagram on Tuesday and shared a photo from her husband Ryan Reynolds' 40th birthday celebration