‘Ciao’ Milan! Lojtari po transferohet në Angli

8:58 | 10 Tetor 2018

Milani mund të bëjë disa largime në afatin e janarit.

Skuadra italiane ka bërë disa transferime në verë, por pa bërë ndonjë largim të madh.

Milani është i detyruar që të shesë lojtarë, andaj i pari në listë është, Mateo Musacchio, përcjell “lajmi.net”.

Mbrojtësi nuk është në planet e rosonerëve, andaj do të shitet në afatin e dimrit.

Fulham dhe Watford, janë skuadrat që e duan transferimin e Mateo Musacchio, andaj Milani shpreson t’i marr 30 milionë euro nga shitja e tij. /Lajmi.net/