“Ciao”, kënga më e re nga Nora Istrefi

Sot, këngëtarja kosovare, Nora Istrefi ka lansuar këngën e saj të re. “Ciao”, titullohet kënga e artistes, të cilën ajo e kompletoi edhe në aspektin vizual, shkruan lajmi.net. Teksti i këtij projekti muzikor flet për një dashuri të përfunduar dhe është shkruar nga Yll Limani. Për muzikën u përkujdes Fatjon Miftari ndërsa video u realizua…

ShowBiz

23/09/2022 16:49

Sot, këngëtarja kosovare, Nora Istrefi ka lansuar këngën e saj të re.

“Ciao”, titullohet kënga e artistes, të cilën ajo e kompletoi edhe në aspektin vizual, shkruan lajmi.net.

Teksti i këtij projekti muzikor flet për një dashuri të përfunduar dhe është shkruar nga Yll Limani.

Për muzikën u përkujdes Fatjon Miftari ndërsa video u realizua nga produksioni EnterMedia. /Lajmi.net/

YouTube player