Chievo – Juventus, formacionet në debutimin e Ronaldos

8:10 | 18 Gusht 2018

Juventus fillon sot mbrojtjen e titullit në Serie A.

Chievo dhe Juventus takohen sot në fillimin e sezonit të ri në Serie A.

Cristiano Ronaldo do të debutojë në Kampionatin italian në duelin me fillim nga ora 18:00.

Ronaldo do të luajë nga minuta e parë duke formuar dyshen e re të sulmit te “Bianconerët” së bashku me Paulo Dybalan, përcjell “lajmi.net”.

Këto janë formacionet e mundshme për ndeshjen Chievo – Juventus. /Lajmi.net/