Chelsea shënon dhe golin e tretë (Video)

Cesar Azpilicueta ka shënuar në minutën e 42’ për skuadrën e Chelseas, që tashmë është duke udhëhequr 3-1 ndaj WBA-s.

Sport

23/08/2015 15:19

https://vine.co/v/eDVPE3i1wVB