Chelsea në grupin e vdekjes

Po tërhiqet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën e grupeve.

Sport

24/08/2017 18:45

Chelsea ka mësuar emrat e dy kundërshtarëve, përcjellë “Lajmi.net”.

Chelsea është plasuar në Grupin C, ku sfidon Atletico Madridin dhe Romën.