Chelsea në avantazh ndaj BATE-s – Lajmi.net
Chelsea në avantazh ndaj BATE-s
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:08, 8 November 2018
Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj BATE Borisov.

Golin për londinezët e ka realizuar Olivier Giroud, në minutën e 52’ të takimit.

Konkretizimi erdhi pas asistimit të Emerson dhe pas tentimeve të një pas njëshme të Chelsea.

Ky është goli: /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO