Chelsea me transferim sensacional nga La Liga – Lajmi.net
Chelsea me transferim sensacional nga La Liga
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:40, 14 March 2018
Sipas "Don Balon", Chelsea po përgatitë një ofertë sensacionale për lojtarin.

Marco Asension mund ta shohim së shpejti në Premierligë.

Sipas “Don Balon”, Chelsea po përgatitë një ofertë sensacionale për lojtarin, përcjellë “Lajmi.net”.

Gazeta spanjolle shkruan që Chelsea po bën gati 135 milionë euro për Asension.

22-vjeçari nuk ka minutazhë të mjaftueshme në “Bernabeu” dhe kjo është arsyeja se pse mund të largohet. /Lajmi.net/

Image result for asensio

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO