Chelsea interesohet për yllin e Watford – Lajmi.net
Chelsea interesohet për yllin e Watford
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 11:59, 11 January 2019
Ylli i Watford, Pereyra, ka përfunduar në radarin e Chelsea.

Chelsea janë të interesuar të nënshkruajnë me lojtarin e Watord, Roberto Pereyra, sipas agjentit të lojtarit, Sergio Furlan, transmeton lajmi.net.

“Chelsea janë të interesuar për lojtarin, por Watford kanë “ngrirë” gjithçka deri në verë” ka thënë agjenti për “Tuttosport”.

“Në merkato kurrë nuk mund të thuash kurrë, mirëpo jam kategorikisht për të mos bërë lëvizje në janar. Ai është i fokusuar me skuadrën dhe nuk dëshiron të largohet gjatë kësaj kampanje” ka thënë tutje ai.

Pereyra kaloi tek Watford para dy viteve, nga Serie A, ku paraqitej me skuadrën e Juventus.  /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO