Chelsea barazon në Ukrainë (VIDEO)

Chelsea ka barazuar pa gola me Dynamo Kievin. 'Blutë', nuk arritën t'i marrin të tre pikët në udhëtimin e vështirë në Ukrainë. Në ndeshjen tjetër të grupit, Porto e ka mposhtur Maccabi Tel Avivin 2:0 me golat e Aboubakar dhe Brahimi.