Chapecoense shton dy yje në logo, për viktimat e tragjedisë (FOTO)

Chapecoense ka bërë një ndryshim në logon e klubit.

Sport

08/12/2016 22:16

Në të janë vendosur dy yje, një mbi logo dhe tjetri në të.

Ylli lartë është për titullin e fituar këtë edicion, ndërsa ai në mes në nderim të viktimave të tragjedisë, përcjellë “Lajmi.net”.

Në nderë të viktimave, të gjitha ndeshjet e futbollit evropian në fundjavë dhe në mesjavë, kanë nisur me një minutë heshtje.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.