Çfarë po ndodh me Messin, statistika katastrofale nga penalltia

Lionel Messi posedon statistika shumë të dobëta nga goditjet e penalltive.

Sport

24/08/2015 11:18

Messi ka dështuar të shënojë nga pika e bardhë në takimin e djeshëm ndaj Bilbaos.

Dhe, kështu, Messi ka dështuar të shënojë në 6 nga 11 penalltitë e tij të fundit.

Sidoqoftë, Barcelona arriti që të shënojë fitore minimale në këtë takim, falë golit të shënuar nga Luis Suarez.