Çfarë nuk shkon me këtë djalë? – Lajmi.net
Çfarë nuk shkon me këtë djalë?
Autori: Lajmi.net Kuize 9:12, 9 April 2018
Të gjithë jemi zhytur thellë në botën e internetit.

Mirëpo siç duket jo të gjithë janë të dhënë pas tij, shkruan lajmi.net

Në këtë stacion treni, të gjithë udhëtarët presin duke shikuar në telefonin e tij. Mirëpo çfarë nuk shkon me këtë djalë?

Asgjë. Ai thjeshtë është i vetmi i cili nuk po shikon në celularin e tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO