Çfarë ndodhi me bashkëpunimin mes Ledrit dhe Majk?

Reperët e njohur kishin deklaruar se projekti i tyre muzikor po vinte gjatë sezonit të verës.

ShowBiz

30/10/2020 12:09

Rep artistët e njohur shqiptar Majk dhe Ledri disa muaj më parë bënë të ditur se kishin ishin duke punuar në një bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Ndërsa fansat e tyre ende po e presin ate me padurim, ndonëse nuk ka ndonjë të re sa i përket projektit muzikor.

Në korrik të këtij viti në rrjet qarkulluan foto e video nga xhirimet e videoklipit, i cili u pa që po xhirohej në bregdet.

Në njërën prej fotove që po qarkullonte Majk dhe Ledri pozonin së bashku, të veshur shumë me stil duke buzëqeshur.

Edhe pse nuk dihet se çfarë ka ndodhur me këngën, fansat e të dy artistëve po shpresojnë ende se projekti është shtyrë për një datë të afërt./Lajmi.net/