Çfarë bën Marina pasi e vë në gjumë vajzën e saj?

21:40 | 8 Dhjetor 2021

Marina Vjollca së fundi është bërë nënë për herë të parë.

Moderatoja e suksesshme shqiptare së bashku me reperin Getuari janë bërë prindër të një vajze, shkruan lajmi.net.

Përkundër që ajo tashmë bërë nënë ajo prapë nuk ka ndaluar angazhimet e saj profesionale.

Së fundi ajo ka publikuar një stori ku tregon se çfarë bën ajo pasi e vendos në gjumë vajzën. Moderatorja duket se po lodhet duke u përkujdesur për vajzën pasi ka edhe shumë angazhime të tjera ajo i vë një sy gjumë edhe vetës së saj.

Moderatorja dhe reperi kanë emëruar vajzën e tyre me shkurtesat e dy emrave të tyre, Marget./Lajmi.net/